EN
FA

گیت ضدعفونی

گیت ضدعفونی کننده به‌ صورتی طراحی شده که تمامی اندام‌های فرد را بطور کامل مورد مه‌پاشی مواد ضدعفونی‌کننده قرار می‌دهد. در قسمتی از بدنه دستگاه، محفظه‌ای جهت ضدعفونی دست‌ها تعبیه شده‌ است که بصورت سفارشی به درخواست خریدار تجهیزات مورد نیاز آن نصب و فعال می‌شود. گیت‌های ضدعفونی قابل استفاده در کلیه اماکن عمومی از جمله بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها، ادارات، بانک‌ها، فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، برج‌های تجاری اداری ، مراکز صنعتی ، علمی ، نظامی ، پادگان‌ها و همچنین اماکن مسکونی می‌باشند. در زیر به شرح ویژگی‌های این محصول می‌پردازیم.

این دستگاه دارای ساختار فولادی ماشین کاری شده با CNC با اتصال پیچ و مهره ای یکپارچه می‌باشد که کلیه تجهیزات الکترومکانیکال و کنترل کننده مخازن در بدنه‌ی آن با پوشش درب قفل شو ساخته شده است. این دستگاه به علت مقاومت و شکل فیزیکی آن، قابلیت جابجایی مستمر و آسان در هر محل را دارا می‌باشد. همچنین بنا به درخواست متقاضی، بدنه این دستگاه می‌تواند از ورق استنلس استیل ، یا پلی‌کربنات یا کامپوزیت ساخته شود.

محفظه ضدعفونی کننده دست‌ها نیز بصورت خودکار کار می‌کند و دارای مخزن جداگانه‌ای از مخزن واحد گیت می باشد که باتوجه به مستقل بودن مخزن آن‌ها، خریدار قادر خواهد بود که محلول‌های ضدعفونی گیت و شست و شوی دست را بر اساس نیاز با هر کیفیتی که مدنظرش است در آن استفاده نماید.

دستگاه علاوه بر تابلو برق کامل که داخل سازه اصلی می‌باشد، دارای کلید‌های فرمان خاموش و روشن ، کلید انتخاب حالت دستی، خودکار بر روی درب آن و همچنین دکمه ی شروع دستی در دو طرف ورودی و خروجی گیت می‌باشد.

مدت زمان پاشش قابل تنظیم می‌باشد که زمان تنظیم شده برای پاشش برای یک فرد در هنگام عبور از گیت 3 الی 4 ثانیه پیش بینی شده ‌است که بهره‌بردار می‌تواند بر اساس شرایط و نیاز، زمان آن را در بازه 0 تا60 ثانیه تنظیم کند.

در قسمت ضدعفونی کننده دست، که زمان مورد نیاز پاشش حدود دو ثانیه می‌باشد، با خارج شدن دست از درگاه مربوطه در هر زمانی پاشش به طور کامل قطع می‌شود.

از دیگر قابلیت‌های این دستگاه قطع کامل و نبود نشتی محلول پس از فرمان خاموشی پمپ همراه با نصب تجهیزات خاص که باعث کاهش مصرف محلول‌ها می‌شود، است. شایان ذکر است که در اکثر سیستم‌های مه‌پاش، پس از فرمان خاموشی پمپ، پاشش و نشتی محلول از سر نازل‌ها تا تخلیه کامل شیلنگ‌ها و ... ادامه دارد که باعث افزایش مصرف محلول ضدعفونی کننده می‌شود.

در این دستگاه قابلیت نصب هرگونه دوربین و اتصال آن به شبکه موجود محل و یا مانیتور مستقل از جمله نصب دوربین ترموویژن5 با 7/0 درصد خطا با سرعت تشخیص بالا برای کنترل وصل آن جهت نظارت5 با صدور آژیر، افرادی که احتمالا آلوده به ویروس کرونا می‌باشند را با کنترل دمای بدن آن‌ها در هنگاه ورود و خروج شناسایی کرده و عمل غربالگری افراد آلوده را انجام می‌دهد . این قابلیت می‌تواند بنا به نیاز و درخواست خریدار بر روی آن نصب شود.

دستگاه‌های ضدعفونی‌کننده دست

دستگاه‌های ضدعفونی‌کننده دست در انواع مختلف ایستاده و دیواری یا رومیزی تولید می‌شوند.

این دستگاه ها بصورت خودکار کار می‌کنند بطوریکه که با ورود دست فرد به محفظه آن‌، پمپ پاشش فعال می‌شود و می‌تواند ظرف مدت دو ثانیه محلول ضدعفونی را روی دست پاشش و با خروج دست‌ها از درگاه، پاشش آن را قطع کند. به علت خودکار بودن و دقت بالا در پاشش در مصرف محلول ضدعفونی‌کننده بسیار صرفه‌جویی می‌گردد . بدنه این دستگاه ها می تواند از ورق استنلس استیل و یا ورق فولادی با رنگ پودری الکترواستاتیک باشد.

پاشش فقط در داخل درگاه انجام می‌شود و هیچگونه ریزشی به بیرون از درگاه و محیط اطراف ندارد ، همچنین دستگاه با برق تکفاز 220 ولت تغذیه می‌شود و مجهز به کابل با اتصال دوشاخه ارت‌دار می‌باشد.

دستگاه ضدعفونی کننده دست از نوع ایستاده برای محل‌هایی با تعداد مراجعین بالا بسیار شیک و تزئینی و مناسب بوده و در قسمت ورودی هر مکان استقرار آن امکان‌پذیر می باشد.

همچنین این دستگاه دارای نمایشگر بر روی بدنه جهت مشاهده میزان سطح محلول موجود در مخزن و محفظه ی دستمال کاغذی با ظرفیت 1500 برگ می باشد.

در داخل دستگاه ایستاده، سطل زباله‌ای به ظرفیت 40 لیتر در نظر گرفته شده که دستمال و دستکش استفاده شده مراجعین در آن ریخته شود.

عملکرد دستگاه ضدعفونی کننده از نوع ایستاده پدالی نیز با قرار دادن دست در زیر نازل و فشار پدال پایین دستگاه پاشش محلول بر روی دست انجام می شود . این دستگاه در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود.

ثبت سفارش مشتری
خدمات پس از فروش
کاتالوگ
رزومه